Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Radek Kubečka
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
18
Starty
Žákovská liga starších žáků
22.03. [AO200]
Kopřivnice A - Chodov
34 : 20
0 branek
22.03. [AO198]
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice A
14 : 24
0 branek
22.03. [AO195]
HK B Most - Kopřivnice A
21 : 34
3 branek
22.03. [AO193]
Kopřivnice A - Náchod
23 : 20
1 branek
17.01. [AO039]
Sokol Nové Veselí A - Kopřivnice A
26 : 24
0 branek
17.01. [AO036]
Kopřivnice A - Dukla Praha
16 : 16
0 branek
17.01. [AO033]
TJ Sokol Bělá - Kopřivnice A
17 : 22
0 branek
17.01. [AO031]
Kopřivnice A - V. Bystřice
26 : 20
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
24.05. [NB032]
Kopřivnice A - F.-Místek A
34 : 28
0 branek
08.11. [NB027]
Karviná A - Kopřivnice A
28 : 26
0 branek
30.10. [NB022]
Ostrava - Kopřivnice A
17 : 40
1 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
0 branek
05.10. [NB012]
Kopřivnice A - Karviná A
31 : 31
0 branek
23.09. [NB007]
Kopřivnice A - Ostrava
42 : 14
1 branek
13.09. [NB002]
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
0 branek
01.01. [NB021]
Kopřivnice A - Polanka
39 : 14
1 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
1 branek
17.05. [ND044]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 29
2 branek
08.11. [ND027]
Karviná B - Kopřivnice B
22 : 22
0 branek
18.10. [ND017]
Kopřivnice B - F.-Místek B
22 : 22
0 branek
12.10. [ND014]
Sokol Krmelín - Kopřivnice B
17 : 19
0 branek
05.10. [ND012]
Kopřivnice B - Karviná B
19 : 13
1 branek
21.09. [ND006]
Nový Jičín - Kopřivnice B
13 : 24
1 branek
13.09. [ND002]
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
0 branek
01.01. [ND042]
Kopřivnice B - Karviná B
22 : 25
2 branek
01.01. [ND057]
Karviná B - Kopřivnice B
16 : 20
2 branek
01.01. [ND029]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
31 : 11
1 branek
01.01. [ND021]
Kopřivnice B - Nový Jičín
35 : 5
1 branek
01.01. [ND059]
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Baník Most - HC Plzeň
26 : 29
video
online
S.Vršovice - Háje
15 : 30
video
online
HK Spartak Ústí n.L. - DHC Plzeň
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
10
9
0
1
248 : 174
18
2
DHC Plzeň
10
7
1
2
239 : 183
15
3
HK Spartak Ústí n.L.
10
6
1
3
223 : 203
13
4
HC Plzeň
10
3
0
7
249 : 274
6
5
DHK Baník Most
10
3
0
7
201 : 230
6
6
S.Vršovice
10
1
0
9
198 : 294
2
Tabulka střelců
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
79
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
78
Anežka Krausová
HC Háje
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eliška Konáriková
HK Spartak Ústí n.L.
17
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
15
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
18
Kateřina Bejčková
HK Spartak Ústí n.L.
14
Lucie Říhová
HC Háje
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.