Soutěže žen
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
W.H.I.L.
1.liga ženy
2.liga ženy Č
Liga starší dorostenky Č sk.A
Liga starší dorostenky Č sk.B
Liga starší dorostenky M sk.C
Rozpis soutěže
Liga starší dorostenky M sk.C
Liga starší dorostenky M sk.D
2.liga starší dorostenky Č
2.liga starší dorostenky M
1.liga mladší dorostenky
Liga mladší dorostenky Č sk.A
Liga mladší dorostenky Č sk.B
Liga mladší dorostenky M sk.C
Liga mladší dorostenky M sk.D
2.liga mladší dorostenky Č
2.liga mladší dorostenky M
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy M-A
2.liga ženy M-B
2.liga ženy M jih
2.liga ženy M-sever
1.liga starší dorostenky
Jakub Plánka
Post
Mateřský klub
SKP Frýdek-Místek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
0
Starty
Žákovská liga starších žáků
02.05. [AO279]
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 21
0 branek
02.05. [AO276]
F.-Místek A - Pardubice
30 : 20
0 branek
02.05. [AO273]
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
0 branek
02.05. [AO271]
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
0 branek
28.02. [AO119]
V. Bystřice - F.-Místek A
25 : 27
0 branek
28.02. [AO116]
F.-Místek A - HK B Most
19 : 19
0 branek
28.02. [AO113]
Telnice - F.-Místek A
14 : 28
0 branek
28.02. [AO111]
F.-Místek A - Karviná A
15 : 26
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA A
16.05. [NB045]
F.-Místek A - Polanka
35 : 19
0 branek
28.04. [NB055]
F.-Místek A - Ostrava
39 : 19
0 branek
25.10. [NB020]
Karviná A - F.-Místek A
28 : 24
0 branek
18.10. [NB017]
Kopřivnice A - F.-Místek A
23 : 21
0 branek
11.10. [NB015]
F.-Místek A - Polanka
40 : 24
0 branek
20.09. [NB005]
F.-Místek A - Karviná A
19 : 32
0 branek
13.09. [NB002]
F.-Místek A - Kopřivnice A
29 : 28
0 branek
MSL starší žáci SKUPINA B
06.06. [ND039]
Sokol Krmelín - F.-Místek B
12 : 30
0 branek
30.05. [ND035]
F.-Místek B - Karviná B
21 : 20
0 branek
24.05. [ND032]
Kopřivnice B - F.-Místek B
15 : 32
0 branek
16.05. [ND045]
F.-Místek B - Nový Jičín
38 : 18
0 branek
10.05. [ND060]
Nový Jičín - F.-Místek B
18 : 30
0 branek
25.04. [ND054]
F.-Místek B - Sokol Krmelín
36 : 13
0 branek
18.04. [ND050]
Karviná B - F.-Místek B
24 : 27
0 branek
14.03. [ND047]
F.-Místek B - Kopřivnice B
28 : 25
0 branek
16.11. [ND030]
Nový Jičín - F.-Místek B
16 : 29
0 branek
01.11. [ND024]
F.-Místek B - Sokol Krmelín
28 : 16
0 branek
25.10. [ND020]
Karviná B - F.-Místek B
19 : 30
0 branek
18.10. [ND017]
Kopřivnice B - F.-Místek B
22 : 22
0 branek
14.10. [ND015]
F.-Místek B - Nový Jičín
32 : 12
0 branek
20.09. [ND005]
F.-Místek B - Karviná B
25 : 24
0 branek
13.09. [ND002]
F.-Místek B - Kopřivnice B
16 : 22
0 branek
Další
Předchozí kola
podzim 2 - 13. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
21 : 41
video
online
HK Veselí n.M. - Zlín
27 : 34
video
online
HC Ostrava - HK Hodonín
13 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
12
10
0
2
449 : 264
20
2
Zlín
12
9
1
2
368 : 252
19
3
HK Veselí n.M.
12
9
0
3
397 : 294
18
4
Poruba
12
7
1
4
356 : 290
15
5
HK Hodonín
12
4
0
8
303 : 330
8
6
TJ Jiskra Otrokovice
12
2
0
10
223 : 404
4
7
HC Ostrava
12
0
0
12
152 : 414
0
Tabulka střelců
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
86
Marie Janošová
Sokol Poruba
76
Veronika Fuksová
TJ Jiskra Otrokovice
76
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Hana Kratochvílová
DHK Zora Olomouc
31
Marie Janošová
Sokol Poruba
23
Nikola Kalinová
HK Hodonín
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
HC Ostrava
20
Jitka Holubová
TJ Jiskra Otrokovice
20
Adriana Míšová
DHK Zora Olomouc
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.